Enerji

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası olan MİMSAN Grup, 23-26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium – ATO Kongre ve Sergi gerçekleşecek olan; çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık fuarı ENTECH’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da ENTECH Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Afyon Eber Biyokütle Enerji Santrali
Afyon Eber Biyokütle Enerji Santrali
Afyon Eber Biyokütle Enerji Santrali
Biyokütleden enerji santrali alanında başarılı projelere imza atan MİMSAN Grup, dört gün sürecek fuar süresince standını ziyaret eden sektör profesyonellerine; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayan biyokütle enerji santrallerini anlatacak.
Enerji sektörünün önemli fuarları arasında yer alan Entech Fuarı’nda; Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Amerika’dan sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten MİMSAN Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Hacer İlhan Yiğit, sözlerine şöyle devam etti:

Malatya Belediyesi Çöpten Enerji Santrali
Malatya Belediyesi Çöpten Enerji Santrali
Malatya Belediyesi Çöpten Enerji Santrali
“MİMSAN Grup olarak Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yurt dışındaki projelerde ise daha çok ekipman tedarikçisi konumunda yer alıyoruz.
Sektörümüzün dünyaya tanıtılmasına katkı sağlayan bu tür organizasyonlarda yer alarak; biyokütleden enerji alanında ki gücümüzü dünyaya duyurmayı, mevcut pazarlardaki iş hacmimizi geliştirmeyi ve yeni pazarlarda iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

SOLAREX İstanbul 2023

06 - 08 Nisan 2023 - İSTANBUL
SOLAREX İstanbul 2022

ICCI 2023