Enerji

ABB, projelerin tasarım aşamasından sonuna kadar, tüm evresinde müşterilerine destek oluyor.

ABB’nin yeni web sayfası
ABB’nin yeni web sayfası
ABB’nin yeni web sayfası
ABB, projeleri desteklemek için işlevsel, yenilikçi ve geleceğin taleplerine cevap veren ürünler sunmaya devam ederek tasarım yazılımı, yapılandırma ve seçim araçlarıyla projelerin uygulanabilmesine olanak tanıyor.

Proje tasarım firmalarının elektrik sistemi tasarımları için en iyi teknolojik çözümleri üretmesi ABB'nin bu kapsamlı araç ve detaylı teknik dokümantasyonu ile oldukça kolay bir hale geliyor.

ABB’nin yeni web sayfasında farklı segment çözümlerine ulaşabiliyor. SOC (seçicilik, kaskatlama ve motor koruma koordinasyonu için en güncel bilgiler), Drive Size (sürücü boyutlandırma), PQF (yumuşak yolverici, aktif filtre boyutlandırma) gibi pek çok araca web sayfası altında kolayca ulaşılabiliyor.

Dokümantasyon bölümünde Türkçe olarak hazırlanmış teknik uygulama föyleri ile ABB teknik tanıtım ve dizayn departmanı tarafından organize edilen eğitim listesi indirebiliyor.

Projelerde ihtiyaç duyulan BIM yapı bilgi modellemesi için gerekli objeler ve eplan dosyaları, projeleri kolaylaştıracak araçlardan bazıları.

Tasarımlar müşterilerin enerji verimliliği, alan tasarrufu, kolay bakım yapılabilen sistemler veya genel proje maliyetini düşürme gibi faydaları sağlama amacı taşıyor. Tüm bunların yanında, ABB teknik tanıtım ve dizayn ekibi ile projelere destek sağlıyor.

 

NPPES 2021

ICSG İstanbul 2021

Solar İstanbul

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250