Enerji

Dünya 6. nesil data centerlara geçişe hazırlanırken sektör 11-12 Mart’ta Londra’da düzenlenen Data Center World Fuarı’nda bir araya geliyor. Dünyanın dört bir yanından 700’ü aşkın firmanın katıldığı fuarın jeneratör sponsoru olan Teksan, kesintisiz enerji çözümleri ile sektörün en büyük organizasyonunda Türkiye’yi temsil ediyor.

 

Teksan Jeneratör Kabin
Teksan Jeneratör Kabin
Teksan Jeneratör Kabin
Hızla dijitalleşen dünyada artık en değerli sermaye data, en önemli sorun data güvenliği, güvenliğin olmazsa olmazı ise kesintisiz enerji… Özellikle telekom, finans gibi teknolojinin ön planda olduğu sektörler için data centerlar şirketlerin beyni, kesintisiz enerji ise kalbi olarak biliniyor. Teknolojinin hızlı gelişim süreciyle ilintili olarak data centerlar da her yıl yeniden şekilleniyor.

Teksan Hibrit Jeneratör
Teksan Hibrit Jeneratör
Teksan Hibrit Jeneratör
Bu yıl 11-12 Mart tarihlerinde İngiltere’de düzenlenen Londra Data Center World etkinliğinde sektörün dünya liderleri bir araya gelerek 6. Nesil Data Center için ürün ve çözümlerini tanıtıyor. 700’ü aşkın firmanın yer aldığı etkinlikte Türkiye’yi Teksan Jeneratör temsil ediyor. Sektörün en büyük organizasyonlarından Data Center World’ün jeneratör sponsoru olan Teksan, kesintisiz enerjiyi de garanti ediyor.

Ebru Ata Tuncer
Ebru Ata Tuncer
Ebru Ata Tuncer
Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer şunları söyledi: “Dijitalleşmenin tüm dünyada baş döndürücü bir hızla gelişmesine paralel olarak küresel data center pazarı da büyümesini sürdürüyor. Yapılan araştırmalar data centerların dünya çapında tüketilen elektrikten aldığı payı yakın zamanda önemli ölçüde artıracağını gösteriyor. Teksan olarak kesintisiz enerjiye en çok ihtiyaç duyulan pazarlardan data center pazarını çok önemsiyoruz. Londra Data Center World’u data centerlara yönelik kesintisiz enerji çözümlerimizi tanıtacağımız önemli bir etkinlik olarak görüyoruz. Geride bıraktığımız yıl Londra’da açtığımız ofisle burayı ihracat üssümüz olarak belirledik. 130’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracat, deneyimimiz ve birçok ülkede verdiğimiz hizmetle de data center enerji çözümlerinde iddialıyız. ”

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ICCI 2020