Çevre

İleri teknolojiyi tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri, Dünya Su Günü’nde su kaynaklarının etkin kullanımının önemine dikkat çekiyor. Siemens Ev Aletleri, tasarruf performansını sürekli geliştirdiği çevre dostu ve yenilikçi ürünleri ile geleceğe yatırım yapıyor.

Siemens Ev Aletleri, tasarruf performansını sürekli geliştirdiği çevre dostu ve yenilikçi ürünleri ile geleceğe yatırım yapıyor.
Siemens Ev Aletleri, tasarruf performansını sürekli geliştirdiği çevre dostu ve yenilikçi ürünleri ile geleceğe yatırım yapıyor.
Siemens Ev Aletleri, tasarruf performansını sürekli geliştirdiği çevre dostu ve yenilikçi ürünleri ile geleceğe yatırım yapıyor.
Siemens Ev Aletleri, yaşanabilir bir gelecek için Dünya Su Günü’nde tasarruflu ev aletlerin önemine dikkat çekiyor. Su tasarruflu ürünlerin, kaynakların korunmasında önemli bir rol üstlendiği gerçeğinden yola çıkan Siemens Ev Aletleri, ürün ve çözümleriyle, evlerde kontrollü tüketimi sağlıyor.

Hızlı ve verimli çözümler sunuyor

Siemens’in yeni A++ enerji sınıfı SN257I01MT bulaşık makinesi, sunduğu yüksek su ve elektrik tasarrufu miktarı ile dikkat çekiyor. Bulaşık makinasının bakımını sağlayarak ömrünü uzatan “Machine Care” özelliğine sahip bulaşık makinesi, sadece 6.5 litre su tüketimi ile bulaşıklarınızı yıkarken, Hijyen Ekstra opsiyonuyla yüksek ısıda maksimum hijyen elde ediliyor.

Siemens Ev Aletleri’nin SN278I06TT ve SN578S06TT kodlu bulaşık makineleri ise Zeolith teknolojisi sayesinde en üst yıkama sınıfı olan A +++’dan yüzde 10 daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak her evin gözdesi oluyor. VarioSpeedPlus özelliği ile de yıkama ve kurutma performansından ödün vermeden su miktarını, yıkama ısısını ve püskürtme basıncını arttırarak program sürelerini yüzde 66’ya varan oranda kısaltıp zamandan tasarruf sağlıyor.

Tasarruf dostu iDos

Siemens iDos WM12T661TR ve WM14T682TR çamaşır makineleri, otomatik dozaj sistemi sayesinde her yıkama için makineye deterjan koyma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Makinenin deterjan gözünü sıvı deterjanla yaklaşık 40 yıkama için bir kez doldurmak yeterli oluyor. Siemens iDos WM12T661TR ve WM14T682TR çamaşır makinelerine tek seferde 1.3lt sıvı deterjan koyulabiliyor ve yüzde 30’a varan deterjan tasarrufu sağlanıyor.En üst yıkama sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 daha fazla enerji verimliliği sağlayan yeni çamaşır makinelerinin, yüksek performansı ve sessizliğiyle 10 yıl garantili İQdrive motorları bulunuyor.

Yılda yaklaşık 7.062 litre su tasarrufu ile su ve deterjan tüketimi kontrol altında

iDos sadece çamaşırlarınızı korumakla kalmıyor, aynı zamanda çevreyi de koruyor. Siemens WM12T661TR ve WM14T682TR iDos çamaşır makineleri varioPerfect teknolojisi sayesinde yıkama sırasında üst düzeyde enerji ve su tasarrufu ile konfor sunuyor. iDos dozaj ayar sistemiyle de en doğru miktarda sıvı deterjan kullanılabiliyor ve böylece yılda 7.062 litre su tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor.

IoT EurAsia 2022 - ONLINE

22 Şubat 2022 - ONLINE
IoT EurAsia 2022

SOLAREX İstanbul 2022

07 - 09 Nisan 2022 - İSTANBUL
SOLAREX İstanbul 2022

EUROVENT SUMMIT ANTALYA

25 - 28 Ekim 2022 - ANTALYA
SOLAREX İstanbul 2022