Yalıtım

ODE Yalıtım, çalışanlarına yönelik düzenlediği 2017 Satış Eğitimi Toplantısı’nı Çorlu fabrikasında gerçekleştirdi. ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, toplantının ikinci gününde “Global Marka O-la-ca-ğız” başlıklı bir sunum yaptı.

Orhan Turan -  ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı
Orhan Turan - ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı

Orhan Turan - ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı
ODE’nin bölgesel güç ve global marka olma hedeflerini anlatan Orhan Turan, çalışanlarına bu süreçte yapılacakları anlattı. Kariyerinden örneklerle genç çalışanlarına daha iyi satış yapabilmeleri konusunda tavsiyeler veren Turan, başarılı satışçıların iletişim becerilerini sürekli geliştiren, ısrarcı ve takipçi kişiler olması gerektiğinin altını çizdi.

Bir şirketin en önemli potansiyelinin insan kaynağı olduğunu ifade eden ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker: “Sektörde ilkleri gerçekleştiren bir marka olarak, başarımızın ana mimarlarının başında çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımız geliyor. Bu kapsamda Kasım ayında bayilerimizle ortak projemiz olan “Bayi Rekabet Gücü” toplantısında bayilerimizle buluştuk. Ardından Aralık ayında tedarikçilerimizle de hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaştığımız verimli bir toplantı organize ettik. Son olarak çalışanlarımıza yönelik yaptığımız 3 günlük eğitimde markamızın gücünü pekiştirmek için satış, strateji ve pazarlamanın önemini vurguladık. Önümüzdeki dönemde çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik birçok faaliyeti hayata geçirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Eğitim programı kapsamında ODE Yalıtım Strateji Ve İş Geliştirme Direktörü Serdar Özşar, Mali İşler Grup Takım Lideri Fatih Aras, Operasyon Takım Lideri Zeynep Tutkun ve Teknik Pazarlama Uzmanı Bengül Böke birer sunum yaparak, yalıtım sektörü, satış ve pazarlama alanlarında son gelişmeleri paylaştılar.

VI. İnşaat ve Konut Konferansı

ICSG İstanbul 2018