Isıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden Ariston Thermo Group, ortak eğitim uygulaması ile makine mühendislerini bünyesine aldı. Çalışan mühendis sayısı toplam çalışanların yüzde atmışına çıktı. Makine Mühendisleri tarafından en çok tercih edilen şirketler arasında Ariston Thermo Group da yer aldı.

Devamını oku...

İSKİD 25. Yılını, üyeleri, sektör temsilcileri ve dostlarıyla birlikte kutladı. 18 Kasım 2017 tarihinde Conrad Istanbul Bosphorus Hotel’de yapılan İSKİD 25. Yıl Gala Gecesi’ne başta İSKİD üyeleri olmak üzere, sektör paydaşları ve İSKİD dostları katıldı.

Devamını oku...

Isıtma soğutma sektöründe 27 yıldır Türkiye’de ticari faaliyetlerine devam eden ve yeni yapılanması ile istikrarlı bir şekilde büyüyen, 140 yetkili satıcı, 190 satış noktası ve 190 yetkili Servisi ile tüm Türkiye’de hizmet veren Ferroli Türkiye, Mardin 2.Yapı Grubu İnşaat ve Tadilat Fuarı'na 8-12 Kasım tarihlerinde katıldı.

Devamını oku...

Vaillant Club, 300 bini aşkın üyesi için yeni bir kampanya başlattı. Bu kış “ecoTEC Plus” veya “ecoTEC Pro” yoğuşmalı kombi satın alanlar, 50 ve 100 TL değerinde Paracık kazanacak.

Devamını oku...

Enerji talebini karşılamak için yeni kaynak arayışlarının sürdüğü günümüzde, Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, hem enerji tasarrufuna hem de çevreyi korumaya katkıda bulunan yeni nesil kablosuz oda kumandaları Buderus RT24RF ve RT36RF modellerini tüketicinin beğenisine sundu.

Devamını oku...

Danfoss Isıtma Sistemleri’nin bayisi Tesa Enerji’nin yeni ofisinin açılışı, Danfoss TMA (Türkiye, Orta Doğu, Afrika) İş Geliştirme ve Stratejik Pazarlama Müdürü Can Tanyeri ve Danfoss Isıtma Çözümleri Satış Direktörü Serhan Günel’in katılımıyla gerçekleşti.

Devamını oku...

VI. İnşaat ve Konut Konferansı

ICSG İstanbul 2018