Tesisat

Vaillant Türkiye, “Kombim Vaillant, Kafam Rahat!” sloganı ile 2019 yılında başlattığı iletişimini 2020 yılında da sürdürüyor. Vaillant Türkiye’nin geliştirdiği “Kafam Rahat” isimli Instagram filtresi ile 30 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Instagram hesaplarında @vaillanttr'yi etiketleyerek hikaye paylaşan kullanıcılar, özel üretilmiş bere kazanma şansı yakalıyor.

Vaillant Türkiye sosyal medya kampanyasıIsıtma sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye’nin 2019 yılında tüketiciye sunduğu tasarruf, uzun ömürlülük ve dayanıklılığın sağladığı güven duygusuna vurgu yapan “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” iletişimine sosyal medyada devam ediyor. 2020 yılında da tüketicilerin yaşadığı iç rahatlığının ve huzurun altını çizen Vaillant Türkiye, sosyal medyada başlattığı kampanya ile “Yeni yılda da kafanız rahat olsun !” diyor.

Vaillant Türkiye Instagram hesabında başlattığı kampanya ile 146 yıllık deneyimi, teknolojisi, servis ağı, güvencesi ve tasarruf ettiren özellikleriyle kullanıcılarının kombileriyle ilgili sorunları kafalarına takmadıklarına ve kafalarının her zaman rahat ettiğine dikkat çekiyor. Son dönemde Instagram kullanıcıları arasında oldukça popüler olan filtrelere yenisini ekleyen Vaillant, “Kafanıza bereden başka bir şey takmadığınız güzel bir yıl dileriz!” sloganı ile yola çıktığı sosyal medya kampanyası doğrultusunda Instagram hesabında “Kafam Rahat” filtresini kullanarak ve @vaillanttr hesabını etiketleyerek hikaye paylaşan 100 kullanıcıya yeni yıl için özel olarak hazırlanmış ‘Vaillant Kafam Rahat’ beresi hediye edecek.

Vaillant kombi kullanıcılarının “Kafam Rahat!” dediği anlardan oluşan Instagram hikayelerine ünlü isimler ve sosyal medya fenomenleri de destek verirken kampanyaya olan ilgi günden güne artıyor. 30 Aralık’ta başlayan kampanya, 10 Ocak’ta sona erecek. 17 Ocak tarihinde açıklanacak kampanyanın kazananlarına bereleri 22 Ocak tarihinden itibaren gönderilecek.

ISAF Security Safety 2021