İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, ödüllerine bir yenisini ekleyerek, başarısını tescilledi. Reklamcılar Derneği (RD) ve Reklamverenler Derneği (RVD) tarafından Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlenen Effie Türkiye Yarışması’na ‘Aradığına Değen Kombi Kampanyası’ isimli çalışmasıyla katılan Daikin, başvurunun en çok olduğu en zor kategorilerden biri olarak kabul edilen ‘Dayanıklı Eşya-Küçük Ev Aletleri’ kategorisinde Gümüş Effie ile ödüllendirildi. Daikin, bundan önceki yıllarda da Effie ödülüne layık görülmüştü.

Devamını oku...

Çok geniş kapasite yelpazesine ve yenilikçi, şık bir tasarıma sahip CIAT Majorline Serisi Fan Coil Üniteleri, 6 farklı boyutta ve geniş kapasite seçeneği ile kasetli ve kasetsiz tip olarak üretilmektedir. Majorline Serisi 4 farklı tipte (kasetli veya kasetsiz, yatay veya dikey) temin edilebilir. Eurovent şartlarında ısıtma kapasitesi aralığı; 1-11 kW, soğutma kapasitesi aralığı; 1-8 kW ve hava debisi 150-1450 m3/saat’tir.

Devamını oku...

Pazarlamasyon.com tarafından düzenlenen Marketing Meetup etkinliği kapsamında bu yıl ilk kez jüri değerlendirmesiyle şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarısını ödüllendirdi. The Hammers Award’da sektör ödülleri ana kategorisinin Yapı ve İnşaat Sektörü alt kategorisinde ısıtma sektörünün önde gelen markalarından Buderus, En İyi Pazarlama Takımı seçildi.

Devamını oku...

Zero Build 2020

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ISAF Security Safety 2021