Kış mevsiminin iyiden iyiye hissedildiği bugünlerde faturalardaki tutarları azaltmak adına alınan tasarruf önlemleri sıkça konuşuluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde değişen hava koşulları karşısında evin sıcaklığını ideal ölçüde tutmak için pratik bir yol sunan klimalar, sadece ısıtmak için değil, temiz hava solumak için de çok güçlü bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Ancak burada akıllara gelen ilk soru elektrik faturaları oluyor. İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin’in uzmanları, evinizin ısısını artırırken faturanızı düşürmenin püf noktalarını anlatıyor.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, 1973 yılından beri yayımda olan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞU çatısı altında, 27.kez hayat bulan “ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde GF Silenta Extreme ürünü ile Yapıda Yenilikçi Ürün Yapı Kataloğu Özel Ödülü‘ne layık görüldü. Yapıda Yenilikçi Ürün, Fikir ve Sektörel Pazarlama olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde ödül kazanan GF Hakan Plastik, yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Devamını oku...

Günün ihtiyaçlarına cevap veren ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren ürünler geliştirerek iklimlendirme sektörünün ihtiyaçlarına çözümler getiren E.C.A., pelet yakıtlı soba ve kazanlar ile yeni nesil ısınma imkanı sunuyor. Elanus 12, 18 ve 25 kW; Rhea 23,40 ve 60 kW kapasiteli ürün seçeneklerini kullanıcısıyla buluşturan E.C.A.’nın doğalgazın olmadığı yerlere yönelik geliştirdiği pelet yakıtlı ürünleri yüksek enerji verimliliği sayesinde çevresel sürdürülebilirliğe öncülük ediyor.

Devamını oku...

46 yıldır ölçüm cihazları üretiminde sektörün öncü ismi olan PAKKENS, endüstriyel ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler geliştirip, yeni ürün tasarımları ile sektörde fark yaratıyor. PAKKENS MC Serisi Basınç Ölçerler, medikal teknolojisi, çevre teknolojisi, laboratuvar teknolojisi, filtre izleme, ısı ve doğalgaz mühendisliği gibi düşük basınca sahip uygulamalarda hassas ölçümler yapılması amacıyla tasarlanmıştır.

Devamını oku...