MaxVal, Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği Eğitimi'ni 22 Şubat 2018 tarihinde Sheraton Grand Hotel-Adana'da gerçekleştirdi. MaxVal, buhar cihazları ve tesisat sistemleri konularında en güncel bilgileri Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları ile paylaştı.

Devamını oku...

Prof. Dr. Ahmet Arısoy Hocamız ile TTMD XIII. Uluslararası Yapıda Tesisat Sempozyumu hakkında konuştuk. Prof. Dr. Ahmet Arısoy Hocamız Sempozyumun Bilim Kurulu Başkanı olarak açıklamalarda bulundu. TTMD XIII. Uluslararası Yapıda Tesisat Sempozyumu “İklime Uygun Mekanik Tesisat Sistem Çözümleri” başlığı ile 12-14 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Wyndham Levent Oteli’nde gerçekleşiyor.

Devamını oku...

Isıtma sektörünü olduğu kadar tüm kullanıcıları da yakından ilgilendiren 21 Nisan'da ülkemizde devreye girecek ERP (Energy Related Products-Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliği hakkında Daikin'in Levent’teki deneyim merkezi fuHa İstanbul’da bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen Daikin Türkiye yetkilileri, yeni dönemde yaşanacak değişiklikleri paylaştı.

Devamını oku...

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen ISK- Sodex Fuarı’ndan mutlu ayrıldı. “%100 Yerli Tasarım” vurgusuyla kendi ürün tasarımlarını ve üretimini gerçekleştiren İmbat, çevreye duyarlı ve yüksek verimli ürünleriyle fuarda büyük ilgi gördü.

Devamını oku...

Türkiye ekonomisinin en hızlı büyüyen sanayilerinden olan iklimlendirme sektörü, başarısını 7-10 Şubat tarihlerinde düzenlenen ISK-SODEX 2018 ile zirveye taşıdı. 4 günün sonunda, 44 ülkeden bin 108 katılımcı ISK-SODEX’in sağladığı yüksek iş hacmi ile yeni işbirlikleri kurma olanağı yakaladı.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018

Facebook