53 yıllık geçmişi ve tecrübeli organizasyonu ile sektöre yön veren ÜNTES, 2015 yılından beri Türkiye’de tek yetkili distribütör olarak devam ettiği HISENSE VRF cihazlarının satışının yanı sıra 2021 yılında ürün gamını zenginleştirerek müşterilerinin karşısına; HISENSE’in split, multi split ve ticari tip klimalarını ile çıkıyor.
Sektörün öden gelen firmalarından Üntes, geçtiğimiz yılın sonlarında ısı pompası ürünleriyle öne çıkan, dünya çapında 15.000’den fazla çalışanı olan İsveç merkezli NIBE Grup ile bir ortaklık gerçekleştirmişti. Bu ortaklık sonucunda ürün gamına eklenen ısı pompaları ve Türkiye’nin tek yetkili distribütörü olduğu Hisense split klimaları ile bayi yapılanmasına giden Üntes, enerji verimli, düşük ses seviyeli, yüksek teknolojiye sahip Isı Pompası ürünlerinin yanı sıra sektörde güçlü ve köklü bir firma olan teknoloji devi Hisense’in Split Klimalarını da Türkiye’nin dört bir yanında bayileri aracılığı ile kullanıcıları beğenisine sunuyor.

Devamını oku...

İnşaat sektörünün mekanik ve elektrik ihtiyaçlarına cevap veren Birleşim Mühendislik, üst yönetimini, gerçekleştirdiği değişim ve bünyesine kazandırdığı yeni isimlerle daha da güçlendirdi. 2011’den bu yana şirketin Genel Müdürü olan İbrahim Biner, Yönetim Kurulu Üyeliğine ve son 3 yıldır Koordinatör olarak üst yönetimde yer alan Sinan Şahin de Genel Müdürlük görevine getirildi. Ayrıca şirket Yönetim Kurulu’na, 2 bağımsız üye kazandırıldı. Alev Dumanlı ve Gültekin Portioğlu da 01.06.2021 tarihi itibariyle, Bağımsız Üye olarak şirket yönetim kurulundaki görevlerine başladı.

Devamını oku...

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Form’un yüzde 100 yerli Hava Temizleme cihazı NEFFES, Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı Aktif Madde İçermeyen Biyosidal Ürün Belgesi* ile mantar ve bakterilere karşı olan etkinliğini kanıtladı. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünce verilen bu belgeye sahip NEFFES Hava Temizleyici’yi tercih eden firmaların “Güvenli İş Yeri Sertifikası” alması da kolaylaşıyor.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250

ISAF Security Safety 2021