Su Arıtma

Su ve atık su sektöründe yatırımcı ve aynı zamanda bir küresel lider olan çokuluslu Metito Grubu, su arıtma teknolojileri alanında 14 yılı aşkın tecrübeli, önder bir Türk firmasından hisse satın alarak Türkiye Pazarına giriyor.

İmza TöreniMetito Grubu, 60 yılın üzerinde deneyimiyle, içinde bulunduğu sektörde özelleştirilmiş, kapsamlı ve gelişmiş çözümler sunan, alanında lider bir sağlayıcıdır. Firmanın hizmet sağladığı geniş yelpaze temiz sudan kirli suya; desalinasyon (tuz giderme) ve yeniden kullanımı; endüstriyel çözümler (aşırı saf suya varan); su ve atık su varlıklarına yatırım; sıfırdan yatırım tesisleri ve yenilenmiş tesis planlarına ilişkin proje finansmanının yapılandırılmasını kapsamaktadır.

Grup, ayrıca, temiz ve sıfır-emisyonlu enerji üretimi yoluyla sürdürülebilir işlemlerin yürütülmesini destekleyen işletmeler ve şirketler için özelleştirilmiş alternatif enerji gelişim ve yönetim çözümleri de sunmaktadır. Yukarıda bahsi geçen anlaşma, Metito Grubu’nun Türkiye Pazarında güçlü bir varlık oluşturmak adına atacağı ilk adım olacaktır.

 

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250