İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Türk İklimlendirme Sektörü’nün dünya pazarlarında rekabet performansını artırmak, Pazar yelpazesini genişletmek ve sektörü daha etkin kılabilmek amacı yürüttüğü faaliyetlerini artırarak devam ettiriyor. 

Devamını oku...

Bu yıl da klima sektöründe ihracat şampiyonu olan Daikin’in Gürcistan’daki resmi distribütörü Domson’s Engineering, uluslararası ortaklarıyla birlikte 7 Şubat’ta Tiflis’te bir konferans düzenledi. Şirketin mühendislik alanındaki üstün performans ve başarılarının paylaşıldığı etkinlikte, inşaat ve geliştirme şirketleri, mühendislik alanında faaliyet gösteren uluslararası şirketler, bankacılık sektörünün temsilcileri, diplomat topluluğu ve Tiflis Belediyesi’nin yanı sıra Daikin yetkilileri de hazır bulundu. Daikin Türkiye’nin danışmanlık ve teknik destek verdiği; satış ve satış sonrası ekibinin eğitimini sağladığı Domson’s, Japon devi Daikin tarafından “Doğu Avrupa ve Orta Asya’nın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

Devamını oku...

Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörü'nün Dört Bileşeni "Mekanik Tesisat, Türkiye ve Global Yolculuk" sloganı ile biraraya geliyor.
Dekogroup ve Borusan Mannesmann proje ortaklığıyla düzenlenen Four Effects Engineering Meeting, 04 Nisan 2019 HİLTON İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da gerçekleşiyor.

Devamını oku...

DemirDöküm’ün yetkili satıcıları için geleneksel olarak düzenlediği "Liderler Zirvesi" bu yıl Kıbrıs'ta gerçekleşti. Türkiye genelinde 200 iş ortağının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda DemirDöküm'ün 2018 iş sonuçları ile 2019 yılı stratejileri paylaşıldı.

Devamını oku...

ALDAĞ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğine Giriş dersine konuk konuşmacı olarak katıldı. 28 Aralık 2018 tarihinde YTÜ’de yaptığı konuşmasında Dağoğlu, gençlere üniversite hayatlarını çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini vurgulayarak “Üniversite iş bulma kurumu değil, dünya görüşü kazanma yeridir” dedi ve Yıldız’lı gençlere vizyon kazandıracak öngörü ve tavsiyelerini aktardı: “Teknoloji ilerleme insan gücüne ve aklına olan ihtiyacı azaltmayacak, tam tersine kalifiye insan gücüne olan ihtiyacı artıracaktır”.

Devamını oku...

Danfoss, geçtiğimiz yıl lansmanını yaptığı Icon serisi ürün gamıyla, yerden ısıtma kontrolü ve estetiğini değiştiriyor. Kontrol panelinden oda termostatına kadar yerden ısıtma kontrol grubunun tüm ürünlerini kapsayan ürün grubu, yerden ısıtma konusunda ezberleri bozmayı hedefliyor.

Devamını oku...

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019