Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu 5 Eylül 2018 Çarşamba günü Wyndham Ankara‘da gerçekleştirildi. Buluşmada Buderus markası, ürün gamı ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alınırken, dijital dönüşüm ve katılanların işlerini geliştirecek bilgiler de paylaşıldı.

Devamını oku...

Buderus Kombilerin 2 ve 4 yıllık ek garanti paketlerinde çok özel fiyatlar 31 Aralık’a kadar siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın, kombinizin yüksek verimini ve maksimum performansını Buderus uzmanlığıyla geleceğe taşıyın.

Devamını oku...

ALDAĞ A.Ş. iklimlendirme endüstrisinin meslek örgütlerinin, sektörün sağlıklı gelişimine yönelik etkinliklerini desteklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda İSKİD tarafından 2 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’nın ana sponsoru ALDAĞ A.Ş. oldu.

Devamını oku...

Yenilikçi ürünlerinin yanı sıra çevre ve sürdürülebilirlik konularında hayata geçirdiği projelerle sektöre öncülük eden DemirDöküm, Frankfurt'ta düzenlenen VPS Kongresi'nden 2 ödülle döndü. Vaillant Group’un üretim ve gezegenimizde yaşamın sürdürülebilirliği için 4 yıldır düzenlediği ve her yıl 3 projenin ödüllendirildiği kongrede DemirDöküm, "Yalın ve Yeşil Değer Yürüyüşü" ve “Bozüyük Fabrikası Transformasyon” projeleri ile 2 ödülün sahibi oldu.

Devamını oku...

Daikin, lansmanını Mayıs ayında yaptığı yeni nesil ısı pompası Altherma 3 ile çağ atlıyor. Dünyanın R32 soğutucu akışkanlı ilk ısı pompası olma özelliği taşıyan 3’üncü Nesil Altherma Isı Pompası, yüksek COP ve EER değerleriyle ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyunu en az maliyetle sağlarken maksimum konforu da beraberinde sunuyor. Estetik olarak da fark yaratan Altherma 3, yeni ve şık iç ünite tasarımıyla dünyanın ilk dizayn ödülü olan iF Dizayn Ödülü ve reddot award 2018 ödülü sahibi olma ünvanını taşıyor.

Devamını oku...

“Evimin Konforu” sloganıyla tüketicilerin hayatlarına konfor getiren Vaillant Türkiye, NTV televizyonun hava durumu bültenlerine sponsor oldu. Vaillant, ürünleri ile evlerde sağladığı konforu, Türkiye’nin değer verilen hava durumu bültenlerinde yer alarak artırmayı hedefliyor.

Devamını oku...

ISAF İstanbul 2018

Smart Future Expo 2018

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019