Genel

Rüzgar enerji santralleri kurulumunda Türkiye’nin lider kuruluşu olan Hareket, 2007 yılının Ocak ayında hayata geçirdiği ilk rüzgar enerjisi santrali projesinden bu yana toplam 85 RES projesini başarıyla tamamladı. Hareket; proje taşımacılığı ve yük mühendisliği alanında hizmet veriyor.

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği
Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği
Bu projeler kapsamında 963 rüzgar türbininin taşıma, kaldırma ve montaj operasyonunu gerçekleştiren Hareket, toplam 2356 MW’lık kurulu gücü hayata geçirdi. Hareket, Türkiye’de kurulan RES projelerinin üçte birlik kısmında yer alarak önemli bir başarıya imza attı.

Nordex, Vestas, GE, Gamesa, Enercon, Siemens, Senvion, Leitwind, Goldwind, EWT gibi markalara hizmet vermiş olan Hareket, projelerde yer almaya ve yatırımlarına hız vermeye devam ediyor.

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği - 1957 yılında temelleri atılan, teknolojisi, tecrübesi, bilgi birikimi ve üstün hizmet standartlarıyla proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme ve yerleştirme faaliyetlerini yürüten Hareket; proje taşımacılığı ve yük mühendisliği alanında Türkiye'nin lider kuruluşudur. Üstlendiği işlerin her aşamasını projelendiren Hareket, işin yapılabilirlik analizini ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları'nda gerçekleştirmekte, her aşama için gerekli uzman ekiplerden destek almakta, yol üzerinde bulunan, projeye engel teşkil eden tüm engelleri ortadan kaldırmakta ve gerekirse by-pass yol yapımı ve düzenlemesi yapmaktadır. İndirme ve montaj işlemlerini uluslararası standartlara uygun olarak ve son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçekleştiren Hareket, "Ulaştırma Geliştirme Yöntemi" adını verdiği çalışma sistemiyle Türkiye, Türkmenistan, Irak, Suriye, Ürdün, Gürcistan, Romanya ve Azerbaycan'ın da dahil olduğu yirminin üzerindeki farklı ülkede büyük ölçekli projelere imza

Hareket, toplam 2356 MW’lık kurulu gücü hayata geçirdi
Hareket, toplam 2356 MW’lık kurulu gücü hayata geçirdi

Hareket, toplam 2356 MW’lık kurulu gücü hayata geçirdi
atmaktadır. Her türlü ağır yük projesi, ağır yük mühendislik çözümleri, projelendirme, kaldırma, taşıma, indirme ve montajda sınırsız seçenekler sunan Hareket, teknolojiye yaptığı yeni yatırımlarla hızla büyümekte ve sektöründe birçok ilki hayata geçirmektedir.

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018

Facebook