Güvenlik

Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Akıllı Binalar, Yangın ve İş Sağlığı Güvenliği sektörlerini tek çatı altında toplayan ISAF, 11-14 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 22.kez gerçekleşti. İlk kez düzenlendiği 1999 yılından bugüne kadar her yıl bir öncekine göre mutlaka büyüme yaşayan ISAF, 2018 yılında yine önemli bir büyüme ve gelişme yaşadı.

20.000 metrekarenin üzerinde gerçekleşen fuar
• 22. ISAF Security Fuarı (22.Uluslararası Güvenlik Sistemleri ve Hizmetleri Fuarı)
• 7. ISAF IT Security Fuarı (7.Uluslararası Bilgi, Network ve Siber Güvenlik Fuarı)
• 7. ISAF Smart Home Fuarı (7.Uluslararası Akıllı Binalar ve Bina Otomasyon Fuarı)
• 22. ISAF Fire&Rescue Fuarı (22.Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı)
• 7. ISAF Safety&Health Fuarı (7.Uluslararası İş Sağlığı ve İş Güvenliği Fuarı)

olmak üzere 5 ana başlığı kapsayacak şekilde düzenlendi.

ISAF’ta 5 ana bölümde toplamda 219 stantta ürünler sergilendi. Bu 219 stant alanında 600’ün üzerinde uluslararası ve yerli markanın ürünleri sergilendi. Ürünleri sergilenen firmaların tamamına yakınının en üst düzey yetkilileri ve sorumluları fuarda yer alarak, firmaların on binlerce farklı ürününü ve modelini ziyaretçilere tanıtma ve sunma fırsatını buldu.

Fuarda …. Yerli firma yer alarak ürettikleri, temsilcisi oldukları, hizmet olarak sundukları ürün ve hizmetleri tanıttı. Yurtdışından ise 64 ülkeden 42 Firma fuarda yer alarak ürettikleri ürünleri tanıtarak, yerli partnerler ile görüşmeler yaptılar ve ürünlerini tanıttılar.

81 ilimizin 77’sinden ziyaretçilerin yer aldığı ISAF’ın yerli ziyaretçi sayısı 16.352 olarak gerçekleşti. Uluslararası ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği ISAF’ta 64 ülkeden 1.043 sayıda ziyaretçi ağırlandı. Uluslararası ziyaretçilerin önemli bir kısmı, fuarı gerçekleştiren Marmara Fuarcılık tarafından ağırlanan yurtdışı alım heyetlerinden oluşmaktaydı. Direk işbirliği görüşmeleri ve satın alma amaçlı fuarı ziyaret eden yurtdışı ziyaretçilerin önemli bir kısmı büyük iş bağlantıları sağladılar.

Yurtiçi ziyaretçilerin önemli bir kısmını sektör temsilcileri oluştururken, kamu kurumları, yapı inşaat firmaları, holdingler ve son kullanıcılardan oluşan önemli bir kesim de fuarı ziyaret etti. Özellikle Emniyet Teşkilatı üst düzeyde fuarı ziyaret ederek ürünleri incelediler.

ISAF 2019 için firmaların şimdiden katılım taleplerinde bulunmaları ve gelen ziyaretçilerden pozitif geriye dönüşler 2019 yılında ISAF’ta yeni bir rekor kırılacağını da bugünden göstermiş oldu.

ISAF’ta 5 ana bölümde toplamda 219 stantta ürünler sergilendi.
ISAF’ta 5 ana bölümde toplamda 219 stantta ürünler sergilendi.
ISAF’ta 5 ana bölümde toplamda 219 stantta ürünler sergilendi.

Şehir güvenliği için kullanılan kameralardan, hırsızlığı engellemek amaçlı kurulan alarmlara, banka ve önemli kurum güvenliğinden en küçük işyerinin güvenliğine, havaalanı girişlerinde kullanılan güvenlik sistemlerinden, araç plaka tanıma sistemlerine, çevre güvenlik sistemlerine, araç güvenliğine… kısaca güvenlik denilince akla gelen tüm ürünlerin sergilendiği ISAF Security Fuarı,

Günümüzün en önemli konusu olan kişisel bilgi güvenliği, kurumların bilgi güvenliği, finans kurumlarının güvenliği, hepsinden daha da önemlisi Ülke Güvenliği konusunda tartışmasız en güncel konu olan Siber Güvenlik ürünlerinin sergilendiği ISAF IT Security Fuarı,

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatımızda her geçen gün daha fazla yer alan, dünyanın her köşesinde teknoloji üreten ülkelerin en büyük yatırımı yaptığı ve geleceğin en önemli ürünleri olacak olan Akıllı Şehir, Akıllı Ev, Akıllı Ofis ürünlerinin sergilendiği ISAF Smart Home Fuarı,

Mal güvenliğinden öte can güvenliğinin ön planda olduğu, işyerlerimizdeki çalışma ortamlarından kullanılan kişisel koruyucu donanımlara, itfaiyelerimizin kullandığı ürünlerden askeri birimlerin kullandığı ürünlere, orman yangınlarını engellemede kullanılan ürünlerden yaşadığımız alanları korumaya yarayan Yangın, Acil Durum, İş Sağlığı Güvenliği ürünlerinin yer aldığı ISAF Fire&Rescue ve ISAF Safety&Health Fuarı,

Ve tüm bu ürünleri tek bir noktada bir araya getiren ISAF… Bugün en küçüğünden en büyüğüne tüm firmaların ve kurumların, en gencinden en yaşlısına her bireyin bilmesi, kullanması ve takip etmesi gereken ürünleri içeriğinde barındıran en önemli fuarı olarak gerçekleşti.

NPPES 2020

WIN EURASIA 2020

ERBIL BUILDING