Enerji

Türkiye’nin inşaat ve yönetim yatırım maliyetleri açısından 5. büyük sağlık yatırımı olma özelliğine sahip olan Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi’nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi.

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi’nde Armacell Yalıtım Ürünleri
Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi’nde Armacell Yalıtım Ürünleri
Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi’nde Armacell Yalıtım Ürünleri
Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü 1875 yatak kapasiteli olup 579,998 m2 kapalı alana sahiptir. Proje içerisinde Ana Hastane Binası, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Binası, Teknik Hizmetler Binası, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Binası, 3082 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark ve İl Sağlık Müdürlüğü Binası Kampüs içinde ki yapılardır. Proje Türkiye’nin sağlık sektörüne birinci sınıf kalite getirecek ve Gaziantep Orta Doğu bölgesinin sağlık merkezi olacaktır.

Ulusal standartlara uygun olarak üretilen geniş Armaflex ürün portföyü, kapalı gözenekli yapıları ile genel olarak müşterilerine su buhar difüzyonuna karşı güçlü direnç gösteren, mükemmel enerji sarfiyatı sağlayan ve bunu yangın güvenliği ile birleştiren ürünler sunarken; çeşitliliğini HT/Armaflex gibi özelliklerine UV dayanımı ve daha yüksek servis sıcaklığı (150 derece) ekleyen, Armaflex Ultima gibi TS EN 13501-1 B/BL-s1,d0 sınıfında oluşu ile daha gelişmiş duman kontrolü sağlayan ve NH/Armaflex gibi halojen içermeyen ürünler ile arttırıyor. Bu şekilde Armaflex portföy ürünleri 1954 yılından beri birçok prestij projesi dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce tesiste tercih ediliyor.
Üstün teknolojiye sahip teknik ürünleri ve özel ArmaForm PET köpükleriyle Armacell Yalıtım A.Ş. ülkemiz ve yakın coğrafyalardaki ülkeler için ürün çeşitliliği ile iklimlendirme, inşaat, enerji, ulaşım, denizcilik, demiryolu endüstrisi ve beyaz eşya gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250