Enerji

Marka Şehirler Zirvesi,  başta İstanbul gelmek üzere şehirlerimize uluslararası platformda hak ettiği değerin bilincini yansıtmak ve marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile 7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açacak.
Eventuum tarafından gerçekleştirilecek Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında toplayacak.  

Marka Şehirler Zirvesi
Marka Şehirler Zirvesi
Marka Şehirler Zirvesi
Bölge halkına ait kültürel zenginlikler,  tarihi doku,  turizm faaliyetleri, sportif faaliyetlerle birlikte moda,  sanat, müzik, teknoloji alanlarındaki çalışmalarla gururlanarak, yabancıların bir gün gitmeyi hayal ettiği ve tekrar dönüp yaşamayı isteyecekleri bir şehir olmasının önünü açmak gerekmektedir. Marka Şehir olmak, kendini ifade ettiği şehir meydanları, caddeleri, kaldırımları, modern alt yapı ve ulaşım imkânları ile birlikte aynı zamanda kaliteli yaşam ve iş alanları, üst düzey estetik anlayışı ve yeşil yapılaşma ile mümkün olacaktır.  

Kanal İstanbul, Avrasya Tüneli, 3 katlı Büyük İstanbul Tüneli, Marmaray, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Köprü,  3. Havaalanı, Körfez Geçişi, İstanbul-İzmir Otoyolu, İstanbul Finans Merkezi gibi makro-milli projelerle gurur duyduğumuz noktada, şirketlerimizin performansı aynı zamanda ülkemizin itibarını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda şirketlerimizin büyümesi, millet olarak onurlanarak çağdaş yaşam standartlarına ulaşması ve ekonomimizin küresel ekonomik güçlerle rekabet etmesi açısından büyük önem arz etmektedir.
Marka Şehir olan İstanbul, marka dünya şehirleri arasında en hızlı yükselen değer olarak önem kazanmaktadır. Stratejik boyutu ve küresel avantajları sayesinde kültürler arası etkileşim noktası ve dünya yatırımcıları için yeni fırsatları barındıran heybetli bir sinerjiye sahiptir.

Marka Şehirler Zirvesi
Marka Şehirler Zirvesi
Marka Şehirler Zirvesi
Türkiye’nin ekonomisine ve ticari diyalogların gelişmesine katkı sağlayacak bir proje olan Marka Şehirler Zirvesi, bölgesel verimlilik-küresel fayda ve topyekûn işbirliği seferberliği ile ortak çıkarlar doğrultusunda, yerli ve yabancı, kamu ve özel sektörün üst düzey temsilcilerini bir araya getirecek.
www.markasehirlerzirvesi.com

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019