İZMİRGAZ’IN, KONAK ABONE MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

KONAK ABONE MERKEZİİzmir’de doğalgazın dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmirgaz, düzenlenen törenle Konak Abone Merkezini açtı. Yeni şube, mevcut abonelere ve abone olmak isteyen tüm İzmirlilere bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek. 

Açılış törenine İzmir Vali Vekili Ardahan Totuk, Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, Genel Müdür Yardımcısı Demir Koloğlu, Genel Koordinatör Halil Tataş çok sayıda davetli, İzmirgaz çalışanı ve vatandaş katıldı.

Törende açılış konuşması yapan Genel Müdür Yandımata, altyapı çalışmalarına paralel olarak üst yapı hizmetlerini de aynı hızla sürdürdüklerini belirterek “Bugün; Halkapınar, Karşıyaka ve Tire’de hizmet veren abone merkezlerimize ek olarak Konak Abone Merkezimizi de açıyoruz. İş ve sosyal yaşamın bir arada olduğu bu bölgede merkezimizin hizmete girmesiyle doğalgazla ilgili tüm hizmetleri İzmirlilere bir adım daha yaklaştırmış olacağız. Vatandaşlarımız; cumartesi günleri de dahil olmak üzere abone merkezimizden; abonelik işlemlerini, fatura ve taksit ödemelerini, gaz açma ve kapama işlemlerini zaman kaybetmeden ve hızlı bir şekilde yapabilecekler” dedi.