Isıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden Ariston Thermo Group, ortak eğitim uygulaması ile makine mühendislerini bünyesine aldı. Çalışan mühendis sayısı toplam çalışanların yüzde atmışına çıktı. Makine Mühendisleri tarafından en çok tercih edilen şirketler arasında Ariston Thermo Group da yer aldı.

Devamını oku...

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Google’ın data merkezindeki sunucuların soğutulmasında Wilo pompaları görev yapıyor. Doğal kaynak kullanımıyla yapılan sulu soğutma işlemi sayesinde elektrik kullanımı azalıyor ve enerji tasarrufu sağlanıyor.

Devamını oku...

İSKİD 25. Yılını, üyeleri, sektör temsilcileri ve dostlarıyla birlikte kutladı. 18 Kasım 2017 tarihinde Conrad Istanbul Bosphorus Hotel’de yapılan İSKİD 25. Yıl Gala Gecesi’ne başta İSKİD üyeleri olmak üzere, sektör paydaşları ve İSKİD dostları katıldı.

Devamını oku...

Wilo, pompa sistemleri sektörüne öncülük yapmanın sorumluluğuyla sektörün profesyonellerine yönelik etkinlikler düzenliyor. Tuzla’daki yeşil binasında proje, tasarım ve taahhüt firmalarından profesyoneller ve sektörün fikir liderlerini ağırlayan Wilo, teknik bilgi paylaşımının yanı sıra katılımcılara ürünleri deneyimleme fırsatı da sundu.

Devamını oku...

VI. İnşaat ve Konut Konferansı

ICSG İstanbul 2018